whatsapp

Hakkımızda

GURME EVİM;

Gastronomi Şehri Gaziantep ' te 1978 yılından bu yana Üreticiden Tüketiciye en iyi ,adil ve dürüst ticarete inanan, sadece doğal ve üreticiden elde ettiğimiz organik ve 1.sınıf ürünlerin satışı yapmaktayız. İlkelerimizden asla taviz vermeden, Tam 41 yıldır büyük bir emek ve özveri ile işimizi sürdürüyoruz.

Müşteri taleplerine göre üreticisini bulduğumuz ürünlerimizi sizlere taze ve kaliteli bir şekilde ulaştırmanın mutluluğunu duyuyoruz. Sizlerden aldığımız geri dönüşlerle bu mutluluğu bir kez daha katlayarak yaşıyoruz.

2019 yılında teknolojik gelişmelere ayak uydurarak e-ticaret sitemiz olan www.gurmeevim.com ' u siz değerli müşterilerimizin huzuruna ve takdirlerine sunmuş bulunmaktayız.

Türkiye’ nin ve Dünyanın her yerine üreticiden temin ederek yer ve mesafe gözetmeksizin paketleyerek gerekirse vakumlayarak en hijyenik biçimde gönderim sağlıyoruz.

Kurulduğumuz günden beri en kaliteli, güvenilir, dürüst ve ahlaklı hizmeti vermeye çalışıyoruz. 

Mağazamızda sadece 1. Sınıf ürünlerin alınmasına ve satılmasına müsaade ettik ve bu bilinçle nesiller yetiştirdik.

Müşterilerimiz bizleri  41 yıldır  tanımakta ama sosyal medya da yeniyiz. Ancak şunu söylemek gerekirse sosyal medya da olmamız müşterilerimizin ürünleri görmeden tamamen güvene dayılı ürünleri sipariş etmiş olmasının vebalini üzerimizde taşımaktayız. Her ne olursa olsun  ilkelerimizden asla taviz vermeyeceğimizi belirtmek isteriz.

Gurme Evim